נדל”ן תמורת ביטקוין – אילו מדינות תומכות בזה?

Rate this post

המטבע הווירטואלי ביטקוין הפך לשיחת היום, בעיתונות, באינטרנט ואפילו – בקרב משקיעי נדל”ן. תחזיות מספרות כי ייתכן מאוד שבעתיד הלא רחוק ידחק המטבע הזה את רגליהם של המטבעות הרגילים ויהפוך למטבע העיקרי. כבר היום, לא מעט עסקים מוכנים למכור מוצרים תמורתו וזה עוד לא הכל. אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים גילה לנו כי ישנן ערים בעולם המאפשרות לקנות באמצעות ביטקוין אפילו נדל”ן.

בית בפלורידה

כמי שמקפיד להתעדכן באתרי נדל”ן מרכזיים החושפים סיפורים מרתקים, נתקל אורן קובי בסיפור כמעט בלתי יאומן: בית ששוויו לא מיליון, 2 מיליון או 3 מיליון כי אם לא פחות מ-6 מיליון דולרים נמכר לאחרונה תמורת ביטקוין. מקום ההתרחשות – מיאמי שבפלורידה. מחיר המכירה בביטקוין היה כ-1600 יחידות מהמטבע הווירטואלי.

בית בדובאי

כמטבע ווירטואלי, הביטקוין חוצה גבולות והוא סחיר גם הרחק מגבולות ארצות הברית או ישראל. בימים אלה סיפר יזם מדובאי, המוביל פרויקט לבניה של דירות סטודיו, שהוא מתכנן לקיים את המכירות בביטקוין. על פי הדיווח, המחיר המבוקש יהיה קצת יותר מ-50 יחידות של המטבע הווירטואלי. בדולרים, מדובר בסכום של כרבע מיליון דולרים. בזמן כתיבת שורות אלה, חלק מהדירות כבר הספיקו להימכר.

בית באינדונזיה

באלי, האי האינדונזי, אולי איננו מופת לקדמה כלכלית אבל בתחום מכירת הנדל”ן בביטקוין הוא בהחלט לא צועד מאחור. רוכש שביקש להישאר בעילום שם סיפר כי עבור הבית שרכש באי שילם 800 יחידות מהמטבע. בדולרים – חצי מיליון.

בית בניו יורק

גם במיאמי כבר רכשו נדל”ן במטבע הווירטואלי המוביל בעולם. בניו יורק, חברת נדל”ן מובילה דיווחה לאחרונה כי תסכים לקבל תשלומים במטבע זה, בעסקאות שהיא מקדמת באזור מנהטן.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*