משקיעים בארה”ב? אלו הן הערים שכדאי לשים עליהן עין

Chicago Downtown Bird Eye View. Hancock Tower on Right and Lake Michigan. Windy City Panorama. Chicago, Illinois, USA.
Rate this post

בארצות הברית יש בנמצא לא מעט הזדמנויות נדל”ן. יחד עם זאת, לא כל הערים מגלמות את הסיכוי הטוב ביותר לתשואה מכסימלית. לא בכל עיר ועיר תוכלו להשכיר את הנכסים באותה הקלות ויש ערים שבהן ניתן בהחלט לצפות לעליה מהירה יותר בערך הנכס. ביקשנו את עזרתו של אורן קובי, איש נדל”ן בעל וותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, על מנת להבין מהן הערים בארצות הברית שכדאי לשים עליהם עין.

Chicago Downtown Bird Eye View. Hancock Tower on Right and Lake Michigan. Windy City Panorama. Chicago, Illinois, USA.

הסמלים של אמריקה

יש כמה ערים בארצות הברית שנחשבות למסמלות הגדולות של אמריקה. אלו הן ערים חזקות כגון ניו יורק ובפרט מנהטן וכן לוס אנג’לס. גם פילדלפיה, סן דייגו, סן אנטוניו ופיניקס שייכות לערים הגדולות והחזקות ביותר של ארצות הברית. במקביל, גם לאוסטין שבטקסס בהחלט שווה לשים לב, שכן הצמיחה בה מהירה בהרבה מהחזוי.

שווה להשקיע בדאלאס

עוד עיר שאליה כדאי בהחלט לשים אליה לב הינה דאלאס. מהיכרותו עם השוק, מציין אורן קובי כי בעת האחרונה צמחה הכלכלה העירונית וחל גידול נאה באחוז המועסקים. אך הבשורה הטובה עוד יותר עבור אלה הצפויים להשקיע בעיר בתקופה הנוכחית – בשלושת השנים הקרובות מעריכים כי ממוצע המחירים בעיר יעלה באופן ניכר.

מדינת הפרחים מושכת התעניינות

מדינת פלורידה, ארץ הפרחים, נפגעה באופן כמעט אנוש במשבר הנדל”ן של העשור הקודם. מאז, הרבה מאוד דברים השתנו וכיום, כמה וכמה ערים במדינה זו מושכות את מרבית ההתעניינות מצד משקיעים. בין היתר, מדובר באורלנדו וטמפה, אבל גם ג’קסונוויל בהחלט ראויה לתשומת לב מקרוב. מסקירה שחוברה לאחרונה עולה כי הנכסים בערים הללו מתומחרים ב-10 עד 20 אחוזים מתחת לשווי הריאלי שלהם בהתאם למדדים סוציואקונומיים, נתוני תעסוקה, שכר וכמובן ביקוש לשכירות.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*