מה הופך את ההשקעה מעבר לים לכה אטרקטיבית?

Rate this post

אורן קובי מציע השקעות אטרקטיביות בברלין ואירופההריבית הנמוכה בארץ, הבורסה התנודתית ומחירי הנדל”ן הממשיכים לטפס מעלה, כל אלו ועוד תרמו לכך שמשקיעים ישראלים החלו לחפש אפיקים חדשים ומשתלמים יותר כדי להשקיע את כספם הפנוי. בגלל הריבית הנמוכה, שנמצאת בשפל חסר תקדים, לא משתלם למשקיע הישראלי להשקיע את כספו בתכניות חיסכון ארוכות טווח.

בנוסף, הבורסה מסוכנת מדי וכדי להשקיע בנדל”ן בישראל חייבים להשתעבד להלוואות יקרות לטווח ארוך. לכן, ישראלים החלו לחפש השקעות מעבר לים, בעיקר בתחום הנדל”ן – בארה”ב, בגרמניה וביעדים נוספים.

על פי אורן קובי, איש נדל”ן בעל ידע רב וניסיון עשיר בהשקעות נדל”ן בגרמניה ובמדינות נוספות באירופה, במחיר של דירה ממוצעת בתל אביב אפשר לרכוש דרכו מספר נכסים מניבים וליהנות מתשואה קבועה וגבוהה ומאפשרות לממש את הנכס תוך שנים ספורות ברווח גבוה.

השקעות אטרקטיביות מעבר לים

קובי משקיע בנכסי נדל”ן באירופה וביעדים אטרקטיביים נוספים. לטענתו, במקום להשקיע בנכסי נדל”ן יקרים בישראל כדאי למשקיע הישראלי לרכוש נכסים מעבר לים וליהנות מסיכון נמוך משמעותית בהשוואה להשקעות נדל”ן בישראל, וליהנות גם מתשואה גבוהה עליה ניתן רק לחלום בארץ. אורן קובי, כמו משקיעים נוספים בתחום הנדל”ן, מנצל הזדמנויות ובוחר אפיקי השקעה אטרקטיביים ביעדים מרכזיים מעבר לים, בהם יש פוטנציאל רווח עצום.

ההשקעה מעבר לים נחשבת לאטרקטיבית הרבה יותר מאי פעם, במיוחד לנוכח הריבית הנמוכה במשק הישראלי ובגלל היעדר אפיקים משתלמים להשקעות בארץ. במחיר של דירה בת 4 חדרים במרכז תל אביב ניתן באמצעות אורן קובי לרכוש מספר נכסים מניבים בגרמניה או ביעדים אחרים מעבר לים, ליהנות מפיזור סיכונים ומהשקעה כלכלית משתלמת שאת פירותיה רואים במהירות.

כדאי לנצל הזדמנויות כלכליות בחיים, לכן מומלץ לתאם פגישה עם אורן קובי כדי ללמוד את הנושא לעומק ולהשקיע בתבונה את הכסף מעבר לים.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*