מה הופך את ברלין לרווחית יותר בהשקעות נדל”ן?

Rate this post

ישראלים רבים בוחרים להשקיע את מיטב כספם בנדל”ן ומחפשים אפשרויות בעלות תשואה גבוהה. בעוד מחירי הדיור בישראל גבוהים מאד וכך גם המיסים, ברלין מהווה אטרקציה בפני עצמה, המציעה שפע של פתרונות למשקיעים. הרווחים גבוהים יותר וגם מובטחים, והתנאים עבורם מצוינים.

יתרונות רבים בעיר אחת

נכון להיום, ישנם משקיעים ישראלים רבים המעדיפים להשקיע את כספם בארצות הברית, בספרד ובגרמניה – ובברלין בפרט.

ברלין נחשבת לאחת הערים האטרקטיביות ביותר בכל הקשור להשקעה באירופה, ומיד אחריה ברשימה אפשר למצוא את דבלין, את מדריד, את המבורג וגם את אתונה.

berlin-1467502_640

אחת הסיבות ההופכות אותה לכזו היא התשואה הגבוהה ממנה ניתן ליהנות במסגרת ההשקעה. מחירי הדירות בברלין, בהשוואה לתל אביב למשל, נמוכים מאד. גם התנאים המוצעים למשקיעים הופכים את ההוצאה הכספית למשתלמת במיוחד.

אפשר לקבל הלוואה מבנקים מקומיים בתמורה לשעבוד הנכס בקלות רבה יותר ולאתר הזדמנויות בצורה מהירה לנכסים מניבים. אורן קובי, איש נדל”ן בעל וותק וניסיון בנדל”ן אירופאי, יכול לסייע בכך למי שמחפש נכס להשקעה בברלין – נכס להשקעה ארוכת טווח.

איך עושים זאת נכונה?

מכיוון שלא כולם מכירים את העיר, כדי לאתר נכסים אטרקטיביים מומלץ להיעזר במומחים בתחום כמו אורן קובי, ולא לנסות לבצע את הרכישה באופן עצמאי. הדבר כרוך אמנם בתשלום, אולם מציע יתרונות רבים.

אורן קובי, המכיר היטב את עולם הנדל”ן ובמיוחד בשוק האירופאי, לרבות ברלין עצמה, מבצע בעצמו את כל העבודה: הוא מחפש נכסים ראויים להשקעה, משיג עבור המשקיעים הלוואות משכנתא אם הדבר רלוונטי, וגם דואג לתחזוקתו השוטפת של הנכס בעזרת אנשי מקצוע רלוונטיים.

בעזרת אורן קובי אפשר למצוא דירה להשקעה בברלין במחיר זול, דירה באזור מבוקש, שקל להשכירה לטווח הארוך וליהנות מתשואה גבוהה, בהשוואה לכל נכס אחר במדינה.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*