מדריך למתחילים: כיצד בונים מודל השקעה בחו”ל?

Team work process. young business managers crew working with new startup project. labtop on wood table, typing keyboard, texting message, analyze graph plans.
Rate this post

המונח ”השקעה” מוכר לכולנו משוק ההון והנדל”ן, ופירושו המילולי הוא הקצאה של כספים עבור החזר עתידי. העובדה שהעולם כיום נמצא בקצות אצבעותינו הודות לטכנולוגיה מתקדמת והכניסה של האינטרנט לכל בית מאפשרת לכולנו להיות משקיעים פוטנציאליים ולנתב את הכספים שלנו כך שיניבו לנו רווחים עתידיים.

היכן מומלץ להשקיע וכיצד?

אחד האפיקים הפופולריים ביותר להשקעה כיום הוא נדל”ן בחו”ל שמביא עמו תשואה משמעותית לצד סיכון נמוך. השקעות בנדל”ן מעבר לים, ובייחוד באירופה, הפכו ליותר ויותר אהודות בקרב ישראליים שמעוניינים לרכוש נכס להשקעה, אך לא יכולים לעשות זאת בארץ בגלל מחירי הנדל”ן הגבוהים.

למרבה השמחה, מחירים של נדל”ן באירופה נמוכים באופן משמעותי ממחירי הנדל”ן בישראל, כך שאם סכום התחלתי לא גבוה, גם אתם יכולים ליהנות מתשואה נאה.

מעבר להשקעות פרטיות בנדל”ן בחו”ל, ניתן להיכנס כיום לשותפות עם אנשים אחרים שגם הם מעוניינים להשקיע את כספם בשביל רווחים, ולרכוש נכס גדול להשקעה ולא רק דירה או בית. מודל השקעה מסוג זה דורש חזון ברור וידע בדבר שווי הקרקע, הנכס, הייעוד שלו, וכן התשואה שהוא יניב בעתיד. מכיוון שלמרביתנו אין את הידע הנדרש בתחום, בייחוד בכל הנוגע לנדל”ן בחו”ל, חשוב לבחור בשירותיו של איש מקצוע שיוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך, ולבנות אתכם מודל להשקעה בחו”ל.

אורן קובי, איש נדל”ן בעל ניסיון נרחב עם נדל”ן מעבר לים, הוא אותו איש מקצוע שאתם זקוקים לו לצידכם. עם ניסיון רב ברכישה של נכסים פרטיים וגם גדולים באירופה ובייחוד בברלין, אורן קובי יכול לבנות עמכם ועבורכם מודל השקעה בחו”ל בדיוק בהתאם לצרכים שלכם. עם מודל השקעה מקצועי בידכם, תוכלו לרכוש נכס מניב שיפיק עבורכם תשואה נאה לאורך השנים, ויאפשר לכם ליהנות מהכנסה פסיבית ומשקט נפשי בכל יום.

אורן קובי עדכונים “בוואלה”.

 

via GIPHY

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*