מגלובס: איך לאתר קרקע חקלאית טובה להשקעה?

Rate this post

בכתבה שפורסמה באתר גלובס מתארת איך ניתן לאתר קרקעות חקלאיות אטרקטיביות להשקעה. אחת הבעיות הגדולות של השקעה בקרקעות חקלאיות היא אי הוודאות לגבי מימוש זכויות הבניה של הקרקע. כיצד אם כך ניתן לזהות קרקע טובה לרכישה?

קרקע חקלאית
לחצו על התמונה על מנת לקרוא את הכתבה במלואה באתר גלובס

לפי האמור בכתוב, קרקעות שהן צמודות דופן, כלומר קרקע חקלאית, או קרקע לקראת שינוי ייעוד אשר גובלת בקרקע שעליה חלו עבודות בניה, או קרקע שקיבלה היתר בניה, ניתן להסיק כי העסקה יכולה להשתלם. במיוחד נכון הדבר לגבי קרקעות שסמוכות למרחב בנוי, להן יש סיכוי להיות מופשרות מהר יותר מקרקעות אחרות. חשוב לשים לב גם לקרקעות שכלולות בתכנית מתאר עירונית.

כמו כן, בכתבה מצוין כי כוחן של הרשויות המקומיות בקידום תכניות גדול יותר, בגלל שהממשלה מעוניינת לזרז את התהליכים וליצור ירידה במחירי הדיור. ניתן לומר שיש נטייה כן להפשיר כמה שיותר קרקעות ולהציף את השוק בדירות רבות שחסרות כרגע, אך עם זאת, יש לבחון את ההשקעה בקרקע בצורה מסודרת וחכמה, כך על פי הכתבה.

חברת אדמה בניהולו של אורן קובי מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק קרקעות חקלאיות ברחבי הארץ. מבחינה מקצועית חברת אדמה מעניקה ללקוח שקט וביטחון לא רק לפני ובזמן הרכישה, אלא גם לאחריו.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*