כמה תעלה לכם דירה בבודפשט?

Rate this post

בודפשט היא לא רק יעד טיולים מבוקש עבור תיירים מכל רחבי העולם, אלא גם יעד השקעה מבוקש במיוחד עבור ישראלים ומשקיעים מכל רחבי העולם. בשנה האחרונה המחירים של נדל”ן בבודפשט עלו בצורה משמעותית, ולכן ישראלים רבים בוחרים להשקיע את כספם בנכסים הנמצאים בבירת הונגריה לפני שהם יזנקו עוד יותר.

כמה עולות דירות בבודפשט?

בבודפשט היפיפייה ישנם מספר רובעי מגורים שחלקם מבוקשים יותר וחלקם מבוקשים פחות. כיום אתם יכולים לרכוש נכסים באחד הרובעים הללו כדי שתהיה לכם תשואה, אך חשוב שתדעו היכן כדאי לכם לרכוש את הנכס המשתלם ביותר עבורכם. בעזרת אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק המתמחה ברכישת נכסים בחו”ל, תוכלו לדעת בדיוק איזה נכס לרכוש, בין שאתם מעוניינים בתשואה לטווח ארוך או בתשואה לטווח קצר.

רכישת נכסים בבודפשט מהווה השקעה סולידית ובטוחה עם תשואה של 7%-5%.

אורן קובילפניכם המחיר הממוצע של נכסים ברובעים שונים בעיר:

רובע 5 – מדובר ברובע מבוקש במיוחד עם נוף לדנובה, ולכן המחירים בו גבוהים יחסית עם נכסים במחירים של 3,000 יורו עבור מ”ר.

רובע 6 ורובע 7 – שני הרובעים הללו הם גם בעלי ביקוש וממוקמים באזור מרכזי, אך המחירים כאן נמוכים יותר מרובע 5 עם ממוצע של 2,000 יורו עבור מ”ר. מחירה של דירה (שדורשת שיפוץ) באזור הזה הוא 1,500 יורו למ”ר.

מלבד העלות הבסיסית של דירה בבודפשט, תצטרכו להוסיף גם 8% מערך הנכס כמס רכישה, ומלבד הרובעים שהוזכרו, תוכלו לרכוש נכסים זולים יותר באזורים שבהם סטודנטים מחפשים דירות עבור שנות הלימודים שלהם.

רכישה של נדל”ן בבודפשט מהווה השקעה משתלמת במיוחד, ובעזרת הליווי המקצועי של אורן קובי, המתמחה בנדל”ן מעבר לים, תוכלו לרכוש את הנכס המתאים ביותר למטרות שלכם ועל פי התשואה שאתם מעוניינים להרוויח.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*