כיצד עובד המיסוי על השקעה זרה באתונה?

Rate this post

עם חופים זהובים, אוכל מדהים ומקומות בילוי ייחודיים, אתונה היא אחת מערי התיירות האהובות ביותר בכל יוון. המדינה, ששוכנת פחות משעתיים טיסה מישראל, מבוקשת כיום לא רק בקרב תיירים מרחבי העולם, אלא גם בקרב משקיעים המעוניינים לרכוש בה נכסים. למרות המשבר הכלכלי שפקד את יוון בשנת 2009, המדינה הצליחה להתאושש ולהתאזן מבחינה כלכלית. כיום מחירי הנדל”ן ביוון בכלל ובאתונה בפרט אטרקטיביים במיוחד, כך שגם אתם יכולים לרכוש נכס בעיר האהובה וליהנות מתשואה פסיבית והכנסה קבועה.

מיסוי על השקעה זרה ביוון – כיצד הוא עובד?

כחלק מהמאמצים של יוון להחזיר את החובות שלה שנערמו בעקבות המשבר הכלכלי, המדינה החלה להעניק הטבות מס למשקיעים מבחוץ שרוכשים בה נכסים. כתוצאה מההטבה הזו, יותר ויותר משקיעים מהעולם וישראל רוכשים נכסים ביוון ומזרימים כסף למדינה.

אחת מהטבות המס האטרקטיביות ביוון היא מס רכישה שעומד על 3% בלבד, מה שלא מוסיף סכום רב לנכסים, כמו שקורה בישראל. לצד מס הרכישה, יש הטבה גם במס השבחה ביוון, וליתר דיוק – פטור מלא ממס השבחה.

כדי לקבל את כל ההטבות הללו, חשוב להיות בקיאים בחוקי המדינה, מה שתוכלו לעשות הודות לליווי של אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, שילווה אתכם לאורך כל הדרך עד שתהיו בעלי נכס באתונה.

אם ההטבות שהוזכרו אינן מספיקות, בעת רכישת נדל”ן באתונה, אתם תיהנו גם ממס פרוגרסיבי בהתאם להכנסה השנתית שלכם. כדי לעודד ישראלים לרכוש נכסים ביוון, ממשלת יוון חתמה על למניעת תשלום מס כפול עם ממשלת ישראל. הודות להטבות הללו תוכלו לרכוש נכסים חדשים במחירים משתלמים במיוחד, או לרכוש נכסים ישנים ולהשביח אותם בהשקעה מינימלית.

הטבות המס ביוון מאפשרות לישראלים לרכוש נכסים במחירים משתלמים, ועם הליווי של אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, תוכלו להיות בעלים של דירה ביוון בלי להוציא על כך הון.


Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*