יזמות עסקית?

Rate this post

כל חברת סטארט אפ היא יזמות עסקית. ולמה הכוונה? חברה זו הוקמה מתוך רעיון שצץ לאחד ממנהליה או בעליה, או כמה אנשים יחדיו. הם התלהבו מאד מהרעיון שנראה להם מספיק טוב כדי להיות רווחי כשייצא אל הפועל. מה עשו? התחילו בתהליך של יזמות עסקית: כתבו תוכנית עסקית מפורט, רשמו את הרעיון כפטנט, גייסו כפסים ממשקיעים או מבנקים, גייסו צוות פיתוח ומזכירה, והתחילו לחלום על היום בו אנשי המכירות שלהם יקדמו את המוצר שקרם מול עיניהם עור וגידים, בכל רחבי העולם. זהו תהליך יזמות עסקית, שמתאים לסטארט אפ אולם לא רק.

 מאת: אורן קובי

יזמות עסקית לרווחים

ההגדרה שתתאר אולי בצורה הטובה ביותר מהי יזמות עסקית תהייה בנייה של ערך כספי למוצר. כלומר, לוקחים מוצר, או רעיון של מוצר, והופכים אותו לכזה שמרוויח, באמצעות תהליך לא פשוט, הדורש ידע בתחומים רבים. תהליך של יזמות עסקית כורך בתוכו את כל מה שהמוצר צריך כדי שייצא אל הפועל. צריך כסף לפיתוח שלו? הדבר אומר כי צריך משקיעים. אם יש צורך במשקיעים יש צורך בתוכנית עסקית להציג בפניהם. הכסף להשקה גויס? עכשיו צריך לעמול על פיתוח המוצר- יש מתחים? נדרש גיוס מפתחים ואנשי צוות. קודם לפיתוח, האם מישהו בדק אם המוצר נמצא רשום כבר כפטנט? לא נמצא? יש להזדרז ולרשום אותו ראשונים. וכך הלאה, כל הדרך עד להשקת המוצר המוגמר ומכירתו.

יזמות עסקית- לפרטיים לעסקים ולחברות

בין אם אתם קבוצת חברים שעלו על רעיון מהפכני או חברה קיימת המעוניינת לפתח מוצר חדש, אתם זקוקים לליווי בתהליך יזמות עסקית. אתם זקוקים למשאבים לפיתוח הרעיון, ואתם זקוקים להפיכתו לכזה שמרוויח, יצירת ערך כספי לאותו הרעיון. תוכלו לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית של יזמות עסקית, שיש לה הכלים, הידע המקצועי והיכולת המוכחת להפוך את הרעיון שלכם למוצר ממשי, רווחי ומצליח.

יזמות עסקית- לכו על זה

חברות לאימון עסקי ויזמות עסקית הן הכתובת היעילה והמקצועית ביותר שיכולה לתת מענה של ממש במצבים כמו רישום פטנטים במהירות, גיוס משאבים וכוח אדם ופיתוח המוצר, גיוס שותפים שיש להם הון זמין וכתיבה של תוכנית עסקית, שיווקית, ותוכנית עבודה מסודרת. חברות אלו מגיעות רקע של מנהל עסקים, כלכלה והבנת השוק על בוריו, ואם כבר יש לכם רעיון מוצלח, תוכלו להפוך אותו בעזרתם למוצר רווחי.

 אורן קובי מנכ”ל חברת אדמה – זרוע ההשקעות בקרקעות של לוג’יסטיק גרופ.
טלפון: 03-6218700
פקס: 03-6218701
דוא”ל:info@logisticgrp.co.il

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*