יזמות עסקית- זה מתחיל ברעיון

Rate this post

יזמות עסקית עוסקת ביישום של רעיון שיש לו פוטנציאל להפוך למוצר מצליח ורווחי. רעיון זה יכול להיות של אדם פרטי, אשר ייקרא מעתה יזם, או של חברה קיימת אשר מעוניינת להרחיב את פעילותה בכיוונים חדשים כאלה ואחרים. אותו הרעיון יכול להפוך לפרויקט או מיזם אשר יש לו פוטנציאל רווחי גבוה. יחד עם זאת, על מנת לממש את הרעיון הלכה למעשה, כרוך הדבר בתהליך ארוך ועם לא מעט מכשולים בדרכו. תהליך זה נקרא בשם : יזמות עסקית.

הכותב הוא – אורן קובי

יזמות עסקית- פוטנציאל לרווחים

האמת, שבתיאוריה הכל אפשרי. בפועל, הוצאה של רעיון לאור והפיכתו לממשי כרוכה בדרך חתחתים של ממש. קיימות השלכות לכל צעד ומעשה, ולא חשוב עד כמה הרעיון הוא מבריק, גובל בגאוני. קשיי מימון, קבלה של אישורים רגולטורים, גיוס עובדים, רישום פטנט,ניהול הפיתוח הם רק חלק מתהליכים רבים ולא תמיד פשוטים בתהליך הזה אשר נקרא : יזמות עסקית.

יזמות עסקית- ללמוד או לשכור?

אם יש לכם את הזמן, המשאבים והאנרגיה חשוב שתדעו כי קיימים קורסים של יזמות עסקית, אשר מסייעים ליזמים צעירים ואפילו לבעלי עסקים וחברות לקבל מושג על העולם הזה של היזמות העסקית. אולם אם אתם בעיצומו של נסיון להגשים רעיון ולהוציא אותו אל הפועל, רוב הסיכויים שלא יהיה לכם זמן ללימודי מנהל עסקים או קורס יזמות עסקית כזה או אחר. על כן, על מנת להתקדם במטרות שלכם, ועל הצד הטוב ביותר, כדאי כי תשתמשו בשירותיהן של חברות אשר מומחיות לתחוםזה ויספקו לכם מענה מקצועי ביותר לכל צורך .

יזמות עסקית עם ליווי צמוד

חברות יזמות עסקית הן חברות אשר מלוות אתכם משלב הרעיון, דרך פיתוחו, הכנת תוכנית עסקית, עקיפת מכשולים כמו רישום פטנטים ואישורים רגולטורים, גיוס הון ועד להשקת המוצר עצמו. היעוץ והליווי ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום יזמות עסקית, ועל פי רוב גם בעלי קשרים עסקיים ויוכלו לתווך ביניכם לבין משקיעים פוטנציאליים.

אורן קובי מנכ”ל חברת אדמה – זרוע ההשקעות בקרקעות של לוג’יסטיק גרופ.
טלפון: 03-6218700
פקס: 03-6218701
דוא”ל: info@logisticgrp.co.il

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*