השקעה ביוון – שלב אחר שלב

Rate this post

רכישת נדל”ן להשקעה הפכה לפופולרית במיוחד בקרב ישראלים רבים שאינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש נכסים בתוך ישראל. אחד המקומות “החמים” עבור ישראלים הוא מדינת יוון, שמושכת אליה לא מעט תיירים וגם דיירי קבע מדי שנה. רכישה של נדל”ן ביוון כרוכה בלא מעט שלבים שקשה לבצע באופן עצמאי, אך בעזרת אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, תוכלו לבצע את העסקה של חייכם בצורה חלקה ובלי חשש.

שלבי ההשקעה בנדל”ן ביוון – מה אתם צריכים לדעת?

בשלב הראשון בדרך לרכישת נכס ביוון תוכלו להיפגש עם אורן קובי לפגישת ייעוץ שבה תוכלו להביע בדיוק מה השאיפות שלכם בתחום הנדל”ן, מה התקציב שלכם והאם אתם מעוניינים לטוס ליוון או לבצע את ההשקעה בשלט רחוק. בשלב הזה תדונו גם על המיקום של ההשקעה והאם יהיה צורך במימון חיצוני עבור ההשקעה שלכם.

בשלב השני תבצעו הכנות לקראת טיסה ליוון (במקרה שבו תרצו לטוס). השלב הזה כרוך בתרגום של מסמכי רכישה מיוונית לעברית ותקבלו הסבר נרחב על האזורים המבוקשים ביוון, כמו סלוניקי. בשלב הבא תנחתו ביוון ותתחילו את התהליך המרגש של רכישת נדל”ן במדינה; יתבצע איסוף משדה התעופה לבית המלון, תפתחו תעודת זהות יוונית על שמכם, תצפו בנכסים פוטנציאליים וגם תנהלו משא ומתן על הבעלים של הנכס שתבחרו. כדי להמשיך עם הרכישה, תוכלו להיפגש עם עורך הדין המקומי שלכם ולהעביר מקדמה לחשבון נאמנות.

בשלבים הבאים אתם תהפכו להיות בעלים של נכס מן המניין; אם הנכס תקין – תוכלו לרכוש אותו, לחתום על הסכם רכישה חוקי, לבדוק שאין חובות ועיקולים על הבניין, להכין תוכנית תשלומים, לחתום על המסמכים בפני נוטריון, לבטח את הנכס ולהתכונן לבאות. לאחר הרכישה וגם השבחה של הנכס, במידה שיש צורך לכך, תקבלו הסברים מפיקים וליווי על אופן גביית הרווחים שלכם לישראל, כולל תשלום מסים ועדכונים רבעוניים.

רכישת נדל”ן ביוון היא בהחלט מרגשת, אך כרוכה בלא מעט צעדים ובמהלכים משפטיים שצריך להכיר באופן יסודי. הודות לאורן קובי המתמחה ברכישות נדל”ן בחו”ל, תוכלו לדעת את כל מה שצריך על רכישת נכסים ביוון, וליהנות משקט נפשי בידיעה שאתם מבצעים את כל השלבים הנדרשים בדיוק כמו שצריך.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*