3 סיבות להשקיע בפרויקט אדמה מול הים

Rate this post

א.ר. לוג'יסטיק נדל"ןפרויקט אדמה מול הים שבמסגרת תכנית 3700 הנו אחד הפרויקטים המדוברים בישראל, שכוללים את הקמתו של רובע עירוני חדש בצפון תל אביב ובסמוך למתחם גלילות. אדמה מול הים משווקת על ידי חברת א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן, שמאפשרת גם לזוגות הצעירים וגם למי שיש לו הון עצמי, אשר לא מספיק לרכישת דירה, להשקיע בקרקע חקלאית במסגרת הפרויקט.

אדמה מול ים – רצועת חוף, מיקום יוקרתי ותשואה גבוהה

הפרויקט “אדמה מול הים” המשווק על ידי חברת א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן, תהווה מוקד עירוני חדש שיכלול 12000 יחידות דיור ו-700 אלף מ”ר של שטחי מסחר ותעסוקה. עד כה, שטח זה נחשב לשולי העיר, אך הוא קרב למימוש הפוטנציאל שלו להפוך לעתיד החדש של העיר תל אביב.728X90

ישנן 3 סיבות עיקריות שמסבירות מדוע כדאי להשקיע בקרקע חקלאית בפרויקט אדמה מול הים.

  1. מגורים ליד הים – מגורים ליד הים נחשבים לצורת המגורים המועדפת על מרבית האוכלוסייה. רצועת החוף הטבעית והמדהימה ביופייה של צפון תל אביב, האוויר הפתוח, השקט, הפסטורליה, הנוף ואפשרויות הבילוי, הופכות נכס על הים ליקר ערך. כמו כן, במונחים של שוק הנדל”ן, הקרבה לים היא פרמטר קבוע שאינו משתנה ולכן ערך הנכס צפוי רק לעלות.
  2. צפון תל אביב – צפון תל אביב נחשב לאזור הכי יוקרתי בישראל. אזור זה צמוד אל מרכז העיר ומכיל מרכזי בילוי ותרבות נוחים ומרווחים, מוסדות ציבור והשכלה, דירות מרווחות ונראות יוקרתית ואיכותית. בצפון תל אביב ניתן ליהנות מהנוחות והמרחב של בכפר ומהאטרקטיביות התוססת של העיר.
  3. תשואה גבוהה – תכנית 3700 היא תכנית שכבר אושרה וחלק מהיתרי הבניה כבר צפויים להתקבל עד שנת 2018. לעומת קרקעות חקלאיות, שישנו ספק לגבי מועד שינוי הייעוד שלהם, כאן מדובר בתכנית שכבר יוצאת לדרך, מה שמגדיל את ערך הנכס מיום ליום. על כן, השקעה בקרקע חקלאית במסגרת תכנית אדמה מול הים, תאפשר לכם תשואה גבוהה מאוד ככל שתקדימו להשקיע.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*