אלו הן 5 הערים האטרקטיביות ביותר באירופה למשקיעים

Rate this post

עשרות אלפי ישראלים משקיעים בשנים האחרונות בחו”ל בנכסי נדל”ן שונים. על מנת שהשקעה תישא את הפירות הרצויים, יש לבחור את הנכס בתבונה במקומות הנכונים. אורן קובי, איש נדל”ן בעל וותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, מספר כי המקום הנכון להשקעה כיום הינו באירופה. עם זאת, מוסיף ואומר איש הנדל”ן כי אירופה אינה עשויה מקשה אחת. אז מהן הערים האטרקטיביות ביותר למשקיעים באירופה?

בוקרשט

אחת הערים האטרקטיביות למשקיע היא בוקרשט. לאחר תקופה של ירידת מחירים משמעותית, שוק הנדל”ן בעיר החל להראות סימני התאוששות. שיא במחיר הנדל”ן נרשם לפני כעשור, כאשר השחיקה במחירים הפכה את הנכסים למאוד אטרקטיביים. לצד סימנים יפים לעליית מחירים מתונה ניתן להזכיר את נתוני התוצר החיוביים שמשתקפים בכלכלה המקומית. יתרון חשוב – יחסית לא רבים הם המשקיעים הבינלאומיים שכבר גילו את העיר.

מדריד

מדריד, הבירה הספרדית, הייתה לאחרונה בעין הסערה בשל חילוקי הדעות עם הממשל המקומי של ברצלונה. יחד עם זאת, מוסיף אורן קובי, אין בכך כדי לטשטש את העובדה כי המשקיעים ממשיכים לנהור אל העיר. הכלכלה בספרד ממשיכה לצמוח והכל מעריכים שמחירי הנכסים צפויים לעלות בשנים הקרובות באופן ניכר.

ברלין

הכלכלה הגרמנית היא מהחזקות באירופה, ובברלין ניתן לראות צמיחה כלכלית חזקה במיוחד. השקעה בנדל”ן בעיר הזאת מגלמת אמנם תשואה מעט נמוכה יותר ביחס לבירות אחרות בחלק מערי אירופה, אבל ההשקעה בעיר זו בטוחה מאוד ומתאימה למשקיעים סולידיים, חובבי יציבות.

לונדון

לאחר סערת הברקזיט נשמעו קולות שבישרו על קשיים פיננסים צפויים. אבל כשהתפזרו העננים התברר כי לונדון ממשיכה להוות הזדמנות מעולה למשקיעים.

דבלין

מאז שלהי 2008, עת מחירי הנכסים רשמו שיאים, ירדו המחירים של נכסים בעיר באופן ניכר. ההתאוששות הכלכלית בעיר ראויה לציון ומביאה עמה הזדמנות מעולה למשקיעים.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*