איך הפך ענף הנדל”ן לאטרקטיבי יותר משוק ההון?

Rate this post

כל אחד מאיתנו יודע – להשקיע בשוק ההון זה כבר מזמן לא באופנה. לא פעם התנודות הבלתי אפשריות של שערי המטבע, שמושפעות מחוסר יציבות בשווקים העולמיים, מלחמות ומפגעי מזג האוויר, הופכות את המשחק הזה להתעסקות בלתי פוסקת ואף מסוכנת.

לאף אחד אין רצון לשים את כספו על קרן הצבי. אף אחד גם לא מעוניין שהכסף ישכב לו בחשבון בלי להביא תשואות כדאיות. המטרה של הכסף שיש לנו היא להרוויח עוד כסף ולאפשר לכל מי שעושה זאת הכנסה פאסיבית יציבה.

שוק ההון כבר לא אטרקטיבי יותר

למרבה הצער, היום שוק ההון איבד מהאטרקטיביות שלו. אנשים שבאמת רוצים להשקיע ולקבל תשואות עברו לעבוד עם ענף הנדל”ן. אורן קובי, איש נדל”ן בעל וותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים טוען שיותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע בנדל”ן בחו”ל קודם כל, כדי לישון טוב בלילה.

רכישת נדל”ן בחו”ל במטרה להשכיר אותו, להרוויח מדמי שכירות ולמכור אחרי כמה שנים הופכת לעסק מאוד פופולארי. אבל אחד הדברים החשובים שצריך לדעת הוא למי לפנות ועם מי לעבוד. במי לבחור לטווח בינך לבין השוק המקומי? כדי שהעסק באמת יהפוך לכדאי ורווחי, יש לעבוד רק עם אנשים בעלי ניסיון מוכח, שהפעילות שלהם בשוק הנדל”ן מעבר לים מוכחת ויש להם לקוחות מרוצים.

השקעה סולידית ומשתלמת בו זמנית

מדובר בהשקעה שמצד אחד מאוד סולידית, ומצד שני – מביאה רווחים נאים מאוד למי שמחליט להיכנס לתחום. וזה ברור – הרי שוק הנדל”ן נחשב לאחד השווקים היציבים בכל מקום, במיוחד בארה”ב. דמיינו לעצמכם שתוך זמן קצר אתם תוכלו להפוך לבעלי נדל”ן בארה”ב ולשכוח מהדאגות לכסף שלכם – תהיו בטוחים שעם אורן קובי הוא בטוח לא ילך לאיבוד.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*