מתוך ynet: ביקורת על האוצר בכנס נדל”ן בתל אביב

Rate this post

על פי כתבה שפורסמה באתר ynet נערך היום כנס נדל”ן בתל אביב, בו נמתחה ביקורת על ההחלטה לעלות את מס הרכישה עבור דירות להשקעה. בכנס נאמר כי ההשקעה בדיור היא לגיטימית לציבור בישראל ושהמדינה לא צריכה לראות במשקיעים כאלו שהורסים את הכלכלה.

הובא ע”י אורן קובי

בכנס נאמר כי בסביבת ריבית כה נמוכה, השקעה בנדל”ן מהווה פעולה לגיטימית של כל אחד מאזרחי המדינה. כמו כן צוין בכתבה כי בכנס נאמר שהבעיה העיקרית בשוק הנדל”ן קשורה להיצע הדירות ולביקוש הגבוה בקרב זוגות צעירים. כמו כן, נטען כי שמהלך של הצרת רגלי המשקיעים לא יסייע באופן משמעותי בהורדת מחירי הדירות.

אדמה מול הים
לחצו על התמונה על מנת לקרוא את הכתבה במלואה

בכנס ניתן דגש מיוחד לסביבת הריבית הנמוכה ולדבריו של סטנלי פישר נגיד בנק ישראל, שאמר לאחרונה כי לריבית הנמוכה תרומה משמעותית לעלייה במחירי הנדל”ן.  בסביבת ריבית כזו, מחפשים המשקיעים תשואה ושוק הדיור הוא אלטרנטיבה ראויה למטרה זו. קבלנים הדגישו את הביקושים הגדולים, שעלו על ההיצע הנדרש, ומשם עלו המחירים.

חברת אדמה מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק קרקעות חקלאיות ברחבי הארץ. כרגע חברת אדמה מתמקדת בקרקעות חקלאיות בצפון תל אביב במסגרת פרויקט “אדמה מול הים” תכנית 3700 ת”א, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בישראל.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*